nasze spotkania Nasze zloty klubowe :-)
   
 

28 września roku pańskiego 2002 odbył się pierwszy zlot klubowiczów !!!

Spotkanie rozpoczęlo sie się tak jak to zostało zaplanowane, na moście w okolicach Modlina.

Zjawił się tomicherry i thm z dziewczynami (Justyna i Monika). Potem dołaczyła Agnieszka ze swoją sympatią - jej osobistym mechanikiem Krzysztofem :-))

Niestety okazało się, że twierdza w modlinie nie jesto otwarta dla takich małych grup i trzeba bylo poszukać sobie nowego miejsca.

Z małym spóźnieniem dojechał Kotar, który przebył ponad 300 km specjalnie na zlot i którego autko wzbudziło ogólny podziw swoim lakierem i wnętrzem.

Potem były wspólne oględziny, dyskusje, ogladanie katalogów i prospektów oraz małe co nieco. Pojawiło się też dwóch kolesi z klubu AC chcących zobaczyć "co to ta wiśnia" :-)

Znalezliśmy placyk na którym tomicherry pokazał jak zostawia ślady na asfelcie swoim zwinnym autkiem i co u niego w bagażniku gra, pstrykneli nam lokalni polonezowi rajdowcy dwie fotki, poarzliśmy trochę czekając na dilla, któremu przegub w wisence odmówił posłuszeństwa.

Nie wytrzymaliśmy temperatury i pojechaliśmy do Wawy. W drodze wisienka thma została wyłaczona z prądu tak więc tomicherry z przodu i agnieszka z tyłu pilnowały ślepca a kotar pilnował ich wszystkich ;)

W Warszawie dogonił nas spóźniony dill i po krótkiej pogawędce zakończyliśmy nasz mały zlocik. W niedzielę tomicherry z thmem szukali prądu w ślepej wisience pod czujnym okiem Krzysztofa - mechanika Agnieszki Diesla.

Zlocik ogólnie uważam za udany pomimo iż kilka rzeczy nie udało nam się załatwić i niestety trwał tylko jeden dzionek. Liczymy że na następny zjawi się więcej osób i będzie nieco cieplej.

Podziekowania dla tych którzy byli na zlocie i dzięki którym atmosfera była taka fajna.

A oto kilka zdjęć ze zlotu.

Oczywiście nie wszystkie wyszły tak jak powinny - dusiłem ze skanera wszystko ;)

Od lewej:Kotar, Justyna, Tomicherry, Krzysztof, Agnieszka, Monika i Thm

Wszyscy
W samochodzie tomicherry jak ryby w wodzie

Faceci
Kotar, Tomicherry, Agnieszka i Thm (brakuje jeszcze Dilla)

Wszyscy
Kotar, Tomicherry, Agnieszka i samochód Thma (wciąż brakuje Dilla)

Prawie wszyscy
Kotar zasłania swoje cacko.

Kotar
Thm pokazuje Agnieszce co sie zaraz zepsuje ;-))

Agnieszka i Thm

PS: Po zalogowaniu się zobaczysz dwa zdjęcia więcej ;-))

 
      menu   gora    
nothingnothing