o naszym małym klubie indywidualistów Krótki opis klubu
   
  Wisienki

Klub Użytkowników Nissana Cherry powstał pod koniec lipca 2002 dzięki poznaniu się kilku zapalonych wielbicieli wisienki. Większość z nich (o ile nie wszyscy) zakochała się w tym autku i ich pociechy są jeżdżącymi dowodami na to, że nawet samochody PEŁNOLETNIE potrafią przynosić wiele radości i być równie niezawodne co ich pra pra wnuki (a nawet bardziej w końcu to prawdziwe japończyki :-))) )

Celem klubu jest wymiana doświadczeń dotyczących użytkowania tego samochodu ( i nie tylko ), pomoc osobom mniej doświadczonym oraz organizowanie zlotów/spotkań.

Zostać członkiem Klubu może zostać każdy, kto posiada Nissana/Datsuna Cherry.

Każda osoba należąca do klubu ma prawo do uczestnictwa w grupie dyskusyjnej jak i imprezach przygotowanych przez innych (chyba że organizatorzy sobie to zastrzegą).

Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Wszystkie imprezy i akcje klubowe powinny mieć charakter niekomercyjny.

W klubie istnieje podział na aktywnych i biernych klubowiczów.
Bierny klubowicz tym różni się od aktywnego, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie zalogował się na stronę klubową (lub nie przejawił swojej aktywności w inny sposób).
Klubowiczów którzy przez ponad półtora roku nie zalogowali się, ani nie nie przekazali swej aktywności w inny sposób, usuwamy z klubu.
Sympatyk klubu nie posiada wisienki, ale daży to autko wielką sympatią (często sam posiadał ją wcześniej).

 
      menu   gora    
nothingnothing