Naklejki Tu obejrzysz i zamówisz naklejki klubowe
   
 

W sierpniu i wrześniu 2006r. thm razem ze współorganizatorem Nissanmanii w 2004 i 2006 roku Bla_Zey-em (który nota bene nie jest członkiem naszego klubu ani nawet sympatykiem) przygotowali naklejki klubowe.

Naklejki przygotowane są do przyklejenia na szybie od wewnątrz auta - dzięki temu dużo trudniej je zniszczyć. Naklejki z Nissanmanii 2004 trzymają się bardzo dobrze, więc i te naklejki, przygotowane w identyczny sposób, czeka długi zywot.

Ponieważ nasze logo posiada wiele odcieni i detali naklejka jest na białym, prostokątnym tle (format 65 x 85 mm).

Zdjęcie naklejki

Ciężar wysyłania naklejek wziął na siebie thm. Naklejki zamówić mogą jedynie klubowicze (właściwie po co mieliby inni?) i aby to uczynić należy:

  1. Zalogować się
  2. Wrócić na tą stronę i wpisać się w poniższy formularz:
    Tak, chcę zamówić naklejkę/ki/ek klubowych na adres:
  3. Przelać na konto thma kwotę PLN - naklejka kosztuje 1,20 PLN + list zwykły 1,30 PLN (polecony 3,50 PLN). Oczywiście dobrze by było dopisać nicka w tytule przelewu.
  4. Czekać na przesyłkę. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nic w skrzynce się nie znajdzie to napisać grzeczny list z pytaniem do thma co jest grane. Jeśli w ciągu następnych kilku tygodni nie będzie żadnej odpowiedzi odpalić swoją wisienkę i poszukać w Toruniu lub Bydgoszczy czarnej wisienki i porysować ją szczerze ostrym gwoździem ;-)
  5. Otrzymaną naklejkę nakleić na szybę i jeździć wisienką z dumą!
  6. W przypadku sprzedaży lub złomowania autka naklejkę bezwzględnie oderwać!
 
      menu   gora    
nothingnothing